Atrakcje na imprezy firmowe

Oferujemy wynajem atrakcji sportowych na imprezy firmowe i prywatne. Posiadamy szeroką gamę atrakcji do wyboru, które z pewnością trafią w gusta wszystkich zaproszonych osób i będą doskonałym uzupełnieniem innych wydarzeń, które przygotowujesz. Bez względu na to jaką organizujesz imprezę, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie atrakcje.

Pokazy piłkarskie na Twojej imprezie

Pokazy Freestyle Football uświnią z pewnością każdy event firmowy i prywatny. Pokazy piłkarskie w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego będą doskonałym uzupełnieniem wielu innych atrakcji, ale to wyjątkowe show może również stanowić samodzielną atrakcję, która z pewnością ucieszy uczestników i wywoła wiele ciekawych dyskusji.

Fotobudka – wynajem

Fotobudka jest urządzeniem, które doskonale sprawdzi się na każdej imprezie firmowej i prywatnej, której uczestnicy chcą doskonale się bawić, a Tobie zależy na tym, by pozostała dla nich wspaniała foto pamiątka.

Wspieramy organizację imprez prywatnych i firmowych. Posiadane doświadczenie i kontakty pozwalają nam na przygotowanie bardzo wielu ciekawych rozwiązań w tej kwestii.

Jakie imprezy obsługujemy?

  • imprezy i eventy firmowe
  • imprezy integracyjne
  • jubileusze, rocznice
  • imprezy urodzinowe
  • wydarzenia klubowe