Adamo RUDNIK jest znanym uczestnikiem największych festiwali radiowo-telewizyjnych oraz dużych medialnych tras koncertowych, zdobywcą wielu prestiżowych nagród – gwiazdą polskiej estrady, którego głos jest znany z pierwszych miejsc list przebojów.

 

Adamo RUDNIK zdobył m.in. nagrodę specjalną podczas „Polsat SuperHIT Festiwal” w koncercie „Radiowy Przebój Roku – Super Hit FM”, a także statuetkę podczas „Lato ZET i Dwójki” za wielki przebój „Zawsze do celu!”, który królował m.in. w młodzieżowych stacjach radiowych, a pozytywny i motywujący przekaz singla „Zawsze do celu!” został doceniony także przez wielu polskich sportowców. Znana olimpijska pływaczka Otylia Jędrzejczak wypowiadała się o piosence, że „Jest lepsza od kawy”, a jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich Dawid Kubacki od kilku lat słucha jej przed startem w zawodach i osiąga sukcesy. To także ulubiona piosenka Sportowca Roku 2019 – Bartosza Zmarźlik!

 

Adamo RUDNIK miał także wielokrotnie okazję współpracować z Dawidem Krzyżowskim. „Jako właściciel firmy mogę serdecznie polecić tego artystę, jest to człowiek, który ma wielką pasję do muzyki!”

Wyjątkowy pokaz różnorodnych psich umiejętności w rytmie muzyki.

Alicja z Weną od wielu lat tworzą wspólnie

niesamowite show, są znane w świecie kynologicznym, startują w psich zawodach, uczestniczyły w 10 edycji programu telewizyjnego „Mam Talent”.

Ich pokazy charakteryzują się kreatywnością, dużą ilością ciekawych i nietypowych tricków, podczas występów wykorzystują różne rekwizyty, potrafią wywołać uśmiech na twarzy człowieka – robią to w sposób autentyczny i naturalny.

Pokazy Alicji z Weną są oparte na wzajemnym zaufaniu, pozytywnych wzmocnieniach, zabawie, dużej naturalności i radości z obu stron.

Sportowe pokazy trialu rowerowego i motocyklowego.

– pokaz w dzień, w nocy, na powietrzu i pod dachem 

– ciekawy i zabawny program autorski (edukacyjne show), konkursy i warsztaty 

– godzinne widowisko z możliwością dostosowania do programu imprezy (np. sety po 20 lub 30 minut)