Fotobudka – wynajem mobilnej Fotokabiny

Fotobudka to atrakcja, która może być zastosowana na praktycznie dowolnym wydarzeniu. Doskonale sprawdzi się na weselach, na wydarzeniach firmowych i dużych imprezach. Słowem wszędzie tam, gdzie jest dużo pozytywnych i chętnych do zabawy ludzi, fotobudka znajdzie swoje zastosowanie i będzie doskonałym uzupełnieniem. Każdy uczestnik wydarzenia dzięki mobilnej fotokabinie będzie mógł mieć swoją niepowtarzalną pamiątkę z tego dnia.

Fotobudka na imprezy sportowe i eventy

Fotobudki doskonale wkomponują się w wydarzenie sportowe, również lokalne. Na wykonanych zdjęciach mogą pojawić się na przykład gwiazdy sportu i dowolne inne tło. Może to być również profesjonalna fotografia z tłem klubowym, dzięki której każdy adept sportu poczuje się doceniony i uzyska wyjątkową pamiątkę. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia

Jakie możliwości daje fotobudka?

Zdjęcia wykonywane są na dowolnym tle, istnieje możliwość dodania logo firmy lub klubowego herbu. Wszystkie fotografie są drukowane ekspresowo w wielu formatach do wyboru. Fotobudka daje niemal nieograniczone możliwości zabawy fotograficznej w czasie rzeczywistym. W pakiecie wiele ciekawych rekwizytów do wyboru.

FOTOBUDKA - najlepsza jakość i cena! Napis LOVE, CIĘŻKI DYM