Czym jest Bubble Football?

Bubble Football, zwany też Bubble Soccerem, to fantastyczna zabawa i sport, w którym uczestniczyć może niemal każdy. Zawodnicy poruszają się po boisku piłkarskim ubrani w przezroczyste kule wypełnione powietrzem. Konstrukcja kul jest bezpieczna i nie stanowi żadnego zagrożenia dla uczestników rozgrywki. Bubble Football zwany również Crash Ball lub Bumper Ball jest doskonałą zabawą dla osób w każdym wieku. W czasie rozgrywki nie zabraknie spektakularnych zderzeń, fikołków i turlania się zawodników umieszczonych w kulach.

Wynajem Bubble Football

Oferujemy wynajęcie kul do Bubble Football. Posiadamy rozmiary kul dla dzieci i młodzieży (7-14 lat) oraz dla dorosłych. Mniejsze kule są średnicy 120cm, a większe 150cm. W praktyce każda chętna osoba będzie mogła uczestniczyć w zabawie.

Gdzie można grać w naszych kulach?

Zasadniczo nawierzchnia ma drugorzędne znaczenie dla rozgrywki. Najważniejsze, by powierzchnia była bezpieczna dla samych kul. Podłoże musi być pozbawione przedmiotów, mogących uszkodzić kule Bumper Ball. Świetnie sprawdzi się zarówno boisko trawiaste, tatran, piasek, rozmaite boiska sztuczne czy nawet śnieg.

 

Kule same w sobie są niesamowitą atrakcją, ale stanowić również mogą świetne uzupełnienie dla większych imprez, które organizujesz. Zobacz na filmie: